محل تبلیغات شما

خدایا سلام ، چند روزیه رو خودم کار کردم تا حالم خوب باشه ، مهم نبودن اتفاقات و مسائل گذشته رو تمرین کردم و بنا دارم بیشتر روش کار کنم ، روی این کار کنم که حالم خوب باشه و ذره ای ناراحت نشم و امیدم رو قوی تر کنم ، خدایا ممنونم برای همه چی ، برای این همه نعمت برای سلامتی ، برای داشتن خانواده خوب ، برای خیلی چیزهای دیگه که بهم دادی و خواهی داد ، برای اینکه میدونم هوای منو داری ، برای اینکه کمکم میکنی ، خدایا ازت ممنونم برای همه اینها .

یه تصمیمی گرفتم خدا و میدونم تو هم کمکم میکنی ، تصمیم گرفتم که دیگه روی ناراحتی ها و مشکلاتم و چیزهایی که اذیتم میکنه متمرکز نشم و در موردشان اصلا حرف نزنم و به کل فراموششون کنم و به جاش دنبال خوشی ها و چیزهایی که دوست دارم و کارهایی که خوشحالم می‌کنه باشم و روی اونها متمرکز بشم و از اونا بنویسم و در مورد اونها باهات صحبت کنم ، از اینکه دوست دارم چه اتفاقاتی بیوفته و چه کارهایی بکنم و . 

خدایا میگن روی هر چیزی متمرکز بشی اون چیز بیشتر میاد سمتت و اشتباه من این بوده که هر موقع ناراحتم اومدم سراغت ولی از این به بعد می‌خوام هر وقت حالم خوبه و خوشحالم بیام سراغت ، پس این یه تصمیم بزرگه که با کمک تو انجامش میدم.

درس سخت ... (شکرگزاری ۳)

موفقیت ... (شکر گزاری ۲)

سپاسگزارم... (شکرگزاری ۱)

، ,کنم ,خدایا ,روی ,رو ,تصمیم ,، برای ,کنم ، ,برای همه ,برای اینکه ,ممنونم برای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها