محل تبلیغات شما

خدایا سلام ، نترس خدا دیگه تموم شد شکایت و گله و ناراحتی گفتم که تصمیم گرفتم شاد باشم ، تصمیم گرفتم ناراحت نشم و به چیزهایی که حالم رو خوب میکنه فکر کنم , خدایا سپاسگزارم که جوهره ی انسانیت در من مثل بسیاری از مردم خشک نشده ، خدایا سپاسگزارم که بهم عقل و درایت دادی تا معیارهای خوبی و بدی رو تشخیص بدم و مثل خیلی ها معیارهام عوض یا جابه به جا نشدن ، خدایا سپاسگزارم که دلی دارم که وقتی ناحقی و ظلم رو میبینه درد میگیره و ناراحت میشم و مثل خیلی ها قلبم تاریک و تبدیل به سنگ نشده ، خدایا سپاسگزارم که ارزشهای انسان بودن و خوب بودن در من مثل خیلی ها عوض نشده و نشدم مثل اونها که چیزهایی مثل زرنگی از نوع کلاه گذاشتن سر دیگرانو . برام نشده ارزش ، خدایا سپاسگزارم از اینکه میدونم حق و باطل چیه و حتی اگر باطلی به نفع من باشه باز هم برام باطله و اون رو به نفع خودم تبدیل به حق نمیکنم مثل خیلی ها ، خدایا سپاسگزارم . سپاسگزار اینکه میدانم هستی و میبینی و بی جواب نمیزاری .

مَن جَاءَ بِالحَسَنةِ فَلَهُ عَشرُ أَمْثَالِهَا » هر کس (کار) نیکی آورد، پس برایش ده برابر مثل آن (پاداش) است

درس سخت ... (شکرگزاری ۳)

موفقیت ... (شکر گزاری ۲)

سپاسگزارم... (شکرگزاری ۱)

مثل ,خدایا ,، ,سپاسگزارم ,رو ,ها ,خدایا سپاسگزارم ,، خدایا ,سپاسگزارم که ,مثل خیلی ,خیلی ها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه خرید ممبر تلگرام تازه نفس | ممبر ارزان فصل های زیبای زندگی